Andy Nicholson (bývalý člen AM - původní basák )

29. října 2009 v 13:31 | ScaryDolly |  Arctic monkeys

Andy Nicholson

Také známý jako AndyGun

*Hillsborough, Sheffield, Anglie
původní baskytarista Arctic monkeys, hudebník, DJAndy Nicholson, je anglický hudebník, nejvíce známý jake ex-baskytarista z kapely z Sheffieldu, Arctic Monkeys. Je členem kapely Mongrel, kterou založil v roce 2008 s Jonem McClure z Reverends a Makers.
Andy byl jediný ze čtyř "opic" , který nežil v HIgh Green . Nicholson hrál na basovou kytaru, v kapele vystupoval jako vtipný a bezproblémový kluk. Nicholson zdůraznil, že kapela jsou jen normální lidé, jako všichni ostatní. Řekl: "Nechceme vypadat jako superhvězdy ... Chtěl bych aby se na nás lidé podívali a řekli si : 'Prostě normální lidi dělají dobrou hudbu."
Odchod z Arctic Monkeys

Kapela oznámila v květnu 2006, že Nicholson bude chybět v nadcházejícím turné v Severní Americe, jako důvod uvedla, že trpí "únavou po náročném období z turné", a bude dočasně nahrazen Nick O'Malley z Dodgems, než se Nicholson vrátí zpět. Nicméně, dne 20. června 2006 bylo oznámeno, že už není součástí skupiny, Alex Turner později řekl "ocitli jsme se v situaci, kdy jsme chtěli postoupit kupředu. Nyní si Nicholson udělal jméno v Sheffieldu jako DJ, v Reverend Soundsystem (nyní tvoří pod názvem AndyGun ) a remixoval Reverends and the Makers píseň "You Get So Alone Sometimes it Just Makes Sense". V listopadu 2007 natočil svůj debut jako DJ v londýnském klubu Threads vs Filthy Few.
Po Arctic Monkeys

Nicholson je nyní v Mongrel, který se skládá Jon McClure Reverends and the Makers, basáka z Babyshambles - Drew McConnell a nakonec jeho - Matt Helders z Arctic Monkeys, a také rapper z Londýna Lowkey Jedy Poets. Oni vydali své první album Better Than Heavy dne 7. března 2009.

zdroj: wikipedia.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama