Ne každý den se zadaří...

27. ledna 2010 v 17:34 | ScaryDolly |  Arctic monkeys
Kolem Opic se toho děje spousta a občas se vyskytne pár věciček, které nepotěší.

Srazí Susan Opice??

Susan Boyleové debutové album 'I Dreamed A Dream' by mohlo vyrazit proti Arctic Monkeys ' Whatever People Say I Am, to I'm Not ', aby se stalo nejrychleji-prodávajícím debutovým albem v UK všech dob.

Album Susan se prodalo na 130.000 kopií v prvním dnu prodeje( podle Oficial Charts společnosti).

Boyle je nyní nastavila výzvu pro Arctic Monkeys, kterří prodali 363.735 kopií 'Whatever People Say I Am, to I'm Not', jejich debutového alba, v jeho prvním týdnu vydání 23. ledna 2006.

..že by Susan předhonila Opice? Uch, snad ne...Jedna z recenzí, která vyšla těsně po vydání humbugu:


"Nebudu chodit kolem horké kaše. Humbug je velkým zklamáním. Arctic Monkeys na něm ztratili veškerou jiskru, drzý šarm i schopnost napsat melodii, kterou si budete broukat celé dny. Album nezachrání ani koprodukce Joshe Hommea z Queens of the Stone Age a Jamese Forda z bokovky lídra Opiček The Last Shadow Puppets a nevytrhnou ho ani hostovačky Alison Mosshart nebo právě Hommea. Album, natočené v USA, se potácí kdesi mezi Hommeovým rádoby "pouštním", westernově dramatickým zvukem a orchestrálnější shadow-puppetovskou produkcí. Výsledek je nejen nemastný a neslaný, ale i nezábavný - a hlavně nepřesvědčivý,"Robert Candra

(Já bych jenom dodala - není to pravda. Každý se vyvíjí a jejich hudba je naprosato jiná než doposud - jako srovnávat zmrzku s pizzou. Jestli onen pan Robert Candra čekal návaznost na předchozí alba, pak chápu, že to byl šok, ale měl by je začít vnímat jako novější AM a ne AM, kterým je pořád 19. Grrr...)

Ne vždycky je šťastný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama