Katy Perry

21. února 2010 v 10:49 | ScaryDolly |  Fame&Fashion

Styl Kate Perry

Katy Perry je známější až v poslední době, do hitparád prorazila ze singlem I kissed a girl, který kromě samotné hudby způsobil trochu haló také díky textu - už název, I kissed a girl...
Katy se stylizuje trochu alá 50. - 60. léta. Někdy je to hezky inspirativní, někdy ale sáhne trochu vedle. V několika anketách se už objevila jako nejhůře oblékaná celebrita. Já si ale osobně myslím, že i když ne vždy je vše stylově čisté, má svůj styl a to se cení. Někteří ji srovnávají s Ditou von Teese.

Nosí zpravidla hodně barevně pestré oblečky, často krátké šatičky s puntíky nebo kraťásky. Také komplety, někdy používá motivy ovoce, trošku to připomíná dětské oblečení. Málokdy nosí kalhoty, vše často doplňuje mašličkou. Kromě už zmiňovaných puntíků ji můžeme vidět s kostkovaným vzorem nebo flitry. K jejím modelům také patří výrazné líčení - umělé řasy a rudá pusa. Tmavé mikádku s čelenkou a ofinoiu. Její styl vzdáleně připomíná Ditu von Teese, rozdíl je v tm, že ita je více lady a někdy i vintage, kdežto Katy je téměř 100% retro holčička.

Katy v šatičkách s krajkou a mašle ve vlasech...
Katy na fotce ve stylu amerického snu...Bílý plot, zahrádka s opvocem, třešně na topu, ale hlavně kraťasy vytažené vysoko nad pas.
Katy a její oblíbené ovoce...Jenom materiál je spíš jak na povlečení
Katy ve večerní, s těmi kratšími vlasy jí to moc sluší. Není to její typická róba, ale luší ji to:)
Tady už se podlě mě Katy netrefila. Celé to působí jako cirkus, materiál i barvy. Taky ty flitry na triku, k tomu ta hučka na hlavě a nehty. Trošku moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama