Lady Gaga

17. února 2010 v 15:32 | ScaryDolly |  Fame&Fashion

Styl Lady Gaga

Když jsem jí poprvé viděla a následně i pár dalších jejích modýlků a vzezření řekla jsem si - její styl je takový, že žádný styl nemá. A opravdu to tak působí. Vezme si ty nejvýstřednější modely a oblečení, co jsou prostě neohodnotitelné a tak vlatně nikdo ve skutrečnosti neví, jestli Lady Gaga styl má, anebo nemá.
Je tedy módní ikonou nebo holkou bez vkusu? Kdoví...
Nikdo jí nemůže upřít originalitu a nápaditost. Ale někdy to až přijde, že to dělá aby se co nejvíce zviditelnila. To se jí také povedlo, hodně se o ní mluví, stejně jako svými pár písničkami udělala díru do světa především díky image a vzhledu. I její jméno je chytlavé - Lady Gaga. jednoduché, zapamatuje si to i malé dítě. Kdo by si pamatoval složitá jména - Bruce Springstein, Beonycé Knowles, ale Lady Gaga, to už v paměti uvízne.
A tak si každý z nás pomocí jednoduchého jména, neuvěřitelně absurdních úborů a chytlavých songů dostane Lady do podvědomí.
Ale oceňuji na ní, že jako jedna z mála hvězd a hvězdiček, si texty a hudbu píše sama.

Styl Lady Gaga je kombinací většinou latexu, monstrózních účesů a barev. Všimněte si že skoro nikdy nezůstane jediná část, kterou by Lady Gaga nějak neokrášlila, nebo nevyzdobila. Přes obličej většinou nosí obrovské černé brýle a kostýmy si často navrhuje sama nebo (jako většina celebrit) si je půjčuje z dílen módních návrhářů.
Líčení má většinou co nejvýraznější, doplněné třpytkami, flitry (naposledy perlami nebo vatou) ale také i výraznými malůvkami - blesky apod. Nesmím zapomenout na umělé řasy.
Jeden z "normálnějších" modelů.
Starší model - boxerka.
Jeden z posledníách modelů - účes Ludvík XIV. a něco mezi stanem a stromkem.
Lady Gaga na audienci u britské královny, i když s kůže/latexu tak mají slavnostní nádeh. Třeba ty nařasené rukávy připomínají šaty kolem 17. století.
Ale i Lady Gaga je jenom člověk, bez make-upu, bez iluzí:)
Galaktické obruče+ paruka alá hrátky s peroxidem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama